x
ferforje dükkanı
ferforje dükkanı

 

Tarihimiz

Ferforje Dükkanı

Ferforje Dükkanı; 25 yılı aşkın sektör deneyimi, projeye özel imalat ve montaj uygulamalarını başarıyla gerçekleştiren Özbir Ferforje firması  yenilenen firma yapısı ve uzman kadrosuyla Ferforje Dükkanı adıyla demir çelik ürünleri sektöründe hizmetlerine devam ediyor.

Firmamız ferforje imalatı ve montajı sistemlerinin dışında; çelik konstrüksiyon,sandwiç panel uygulamaları,panel çit uygulamalarınıda başarıyla gerçekleştirmektedir.

Kimyasal bir element olan demir dünya yer kabuğunda en çok bulunan mineral metal grubunda yer almaktadır. Geçmişi çok eskiye dayanan bu element insanoğlunun varlığından bu yana yaşam içinde birçok alanda kullanılmıştır.

Günümüzde de otomotiv,gemicilik,yapı,inşaat,elektrik,elektronik,teknoloji ve birçok alanda ham madde ve işlenerek kullanılmaktadır. Firmamız bu elementi demir,çelik ve inşaat alanlarında işleyerek birçok farklı tasarım ve modelde sektöre kazandırmaya  devam ederek faaliyetlerini sürdürmektedir.

Misyonumuz

Firmamız ülkemizde demir madeninin ısıtılarak şekil verilmesi işlemini ferforje imalatını günümüz teknolojisini kullanarak müşterilerini taleplerine uzman personelleri sayesinde imalat, montaj ve ürün teslimatlarını başarı ile gerçekleştiren, demir çelik sektöründe sayılı firmaların arasında yer almaktadır.

Amacımız ülkemizde demir çelik sektöründe imalatı ve hizmeti bir arada teknolojiyle birlikte ekipman ve eğitimli uzman personel yetiştirerek kurumsal firma yapısı sayesinde geliştirmek, demir,çelik sanayisinde taleplere cevap vermektir.

Vizyonumuz

Firmamız özel tasarım ferforje ürünlerini projelendirerek tamamen el işçiliği ile imal edip montaj ve teslimat yapan ender firmalardan olma özelliğini korumaktadır.

Yıllardır müşterilerinin taleplerine müşteri memnuniyetini ilke edinerek hızlı, kaliteli, ve estetik çözümler sunan firmamız değerli müşterileri sayesinde sektörde varlığını devam ettirecektir.

Firmamızı ve sürekli güncellenen yeniliklerimizi www.ferforjedukkani.com web sitemizi ziyaret ederek görüşleriniz ve siparişleriniz için bizlere iletişim bilgilerimizden ve mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

Özbir Ferforje Dükkanı

Fiyat ListemizEkibimizReferanslarımızİletişim

Call Now ButtonTıkla Ara